19*405: (397368-397367) - 7695*1=?

+5
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 01:35
    0
    1) 397368-397367=1

    2) 19*405=7695

    3) 7695:1=7695

    4) 7695*1=7695

    5) 7695-7695=0

    ответ: 0