16*12+34 * 1 7-28=

909:9 - (520-502) * 13:6=

755:5+18*18 - (89-73) * 19=

(22*44-11*20-10*10:8=

+5
Ответы (1)
  1. 22 сентября, 11:38
    0
    16*12+34 * 1 7-28=192+578-28=742

    909:9 - (520-502) * 13:6=62

    755:5+18*18 - (89-73) * 19=171

    (22*44-11*20-10*10:8=735,5