А) 15*16+1584:18=

б) (18+12*27) : (327-156) =

в) 465*204-8904: (22*308-6692) =

г) (591+1125:75) * 56-46*702=

+3
Ответы (1)
  1. 17 марта, 13:03
    0
    А) = 240+88=328; б) = (18+324) : 171=2; в) 94860-8904:84=94754; г) (591+15) * 56-32292=33936-32292=1644