465*204-8904: (22*308-6692) =

+4
Ответы (2)
  1. 5 апреля, 18:35
    0
    22*308=6776

    6776-6692=84

    465*204=93024

    8904:84=106

    93024-106=92918
  2. 5 апреля, 18:42
    0
    465*204-8904: (22*308-6692) = 1) 22*308=6776. 2) 6776-6692=84. 3) 8904:84=106. 4) 465*204=94860. 5) 94860-106=94754.