Помогите!

7/8 = ... / 16=/32 = ... / 80=35 / ... = 77 / ... = 210 / ...

+3
Ответы (1)
  1. 12 мая, 14:27
    0
    7/8=14/16=28/32=35/40=77/88=210/240