300 г+600 г ... 1 кг; 500 м+500 м ... 1 км; 1 км-900 м ... 10 м; 1 кг-400 г ... 600 г

+5
Ответы (1)
  1. 28 июня, 03:59
    0
    300 г + 600 г (900 г) < 1 кг (1000 г)

    500 м + 500 м (1000 м) = 1 км (1000 м)

    1 км (1000 м) - 900 м = 100 м > 10 м

    1 кг (1000 г) - 400 г = 600 г