44310+1350: + (180-3600:120) * 30=

(2914+140592:16:101-1723) * (1317-32288:32) =

380193-200785-537 * + (47008:904) - 46 * (52272-52264) : 2=

9088+201*112-6464: (15049-37*404) * 1000: (402-61610:305) =

+4
Ответы (1)
  1. 24 января, 08:32
    0
    1) 3600:120=30

    180-30=150

    1350:150=9

    30*9=270

    44310+270=44580

    2) 140592:16=8787

    8787:101=87

    2914+87=3001

    3001-1723=1278

    32288:32=1009

    1317-1009=308

    1278*308=396396

    3) 47008:904=52

    52272-52264=8

    8:2=4

    46*4=184

    52-46=8

    380193-200785=359408