Упростите:

а) - 3 (0,2 х + 0,4 у) + (1,6 х + 2,3 у) 2

б) 2/7 (4 2/3m-1,4) - 2/9 (6m + 2,7)

+1
Ответы (1)
  1. 16 мая, 20:40
    0
    -3 (0,2 х+0,4 у) + (1,6 х+2,3 у) 2=-0,6 х-1,2 у+3,2 х+4,6 у=2,6 х+3,4 у

    2/7 (4 2/3m-1,4) - 2/9 (6m+2,7) = 4/3m-2/5-4/3m-3/5=-1