14.24-12.39 х-0.169=0.09

+1
Ответы (1)
  1. 19 января, 21:05
    0
    14.24-12.39 х-0.169=0.09

    14.071-12.39 х=0.09

    -12.39 х=0.09-14.071

    -12.39 х=-13.981

    х=1.12841