Дробь: 55/48: (11/16+3/32) - 14/15*5/7 (1/12+1/13) : (1/12-1/13) * (1/10)

+1
Ответы (1)
  1. 23 августа, 17:24
    0
    1) 11/16 + 3/32 = 25/32 2) 55/28 : 32/25 = 44/30 3) 14/15 * 5/7 = 2/3 4) 44/30 - 2/3 = 24/30 = 0.8