82 х 207 + 62238 : (29842 - 29336) : 41.

+2
Ответы (1)
  1. 8 февраля, 02:24
    -1
    82 х 207 + 62238 : (29842 - 29336) : 41.

    1) 29842 - 29336=506

    2) 82*207=16974

    3) 62238:506=123

    4) 123:41=3

    5) 16974+3=16977