1502*258+62238: (29842-29336) : 41=?

+1
Ответы (2)
  1. 13 июня, 11:00
    0
    1) 29842-29336=506 2) 1502*258=387516 3) 62238:506=123 4) 123:41=3 5) 387516+3=387519
  2. 13 июня, 12:17
    0
    1502*258+62238: (29842-29336) : 41=387519