82•207+62238: (29842-29336) : 41

+4
Ответы (1)
  1. 7 августа, 11:45
    0
    82*207+62238: (29842-29336) : 41=22034

    1) 29842-29336=503

    2) 503:41=12.3

    3) 62238:12.3=5060

    4) 82*207=16974

    5) 16974+5060=22034