Примеры: 11/12*8/9,2/3%5/7,9/16:3/2.

+4
Ответы (1)
  1. 9 марта, 04:43
    0
    1) 11/12*8/9 = 22/27

    2) 2/3:5/7 = 14/15

    3) 9/16 : 3/2 = 3/8