1783 г+2524 г=? 1659 г-237 г=? 7865 г-3705 г=?

+4
Ответы (2)
  1. 15 июля, 00:07
    0
    1783+2524=4307

    1659-237=1422

    7865-3705=4160
  2. 15 июля, 03:37
    0
    1783+2524 = 4307

    1659-237=1422

    7865-3705=4160