5 в/18 а+а/6 в=?; 4 у/15x+x/5y

+5
Ответы (1)
  1. 2 декабря, 12:14
    0
    1) 5 в/18 в+3*а/3*6 в=5 в+3 в/18 в 2) у*4 х/у*15 х+3 х*х/3 х*5 у=4 у^2/15 ху+3 х^2/15 ху=4 у^2+3 х^2/15 ху