1) 3 13/14 * 1/42 ...,2) (46 1/5-29 4/50) : 8,6 ...,3) 32 (1 1/4 - 7/32) ...,4) 4 7/88 (-13 1/3) ...,5) 34 (7/17-1 29/34)

+2
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 18:36
    0
    (461/5-2943/50) : 8,6=3,876744186

    (25/21-2,2) : 2/105=-0,0048072562

    34 (7/17-129/34) = - 115