40,2-0,08*2,5-18,288:9:0,4+6,1

+1
Ответы (1)
  1. 24 июля, 01:24
    0
    40,2-0,08*2,5-18,288/9/0,4+6,1=41,02

    0,08*2,5=0,2

    18,288/9=2,032

    2,032/0,4=5,08

    40,2-0,2-5,08+6,1=41,02