P^1/2 - 5/p-25 сократите дробь

+2
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 16:57
    0
    P^1/2-5 / p-25 = (p^1/2-5) / (p^1/2-5) * (p^1/2+5) = 1 / (p^1/2+5). Ответ: 1 / (p^1/2+5).