44310+1350: (180-3600; 120)

+4
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 18:31
    -1
    44 310 + 1 350 : (180 - 3 600 : 120) = 44 319

    1) 3 600 : 120 = 30

    2) 180 - 30 = 150

    3) 1 350 : 150 = 9

    4) 44 310 + 9 = 44 319