На двох молодих яблунях доспыл мао 74 яблука. после того як марыйка сорвала з одные яблуни 19 яблук на ный залишилися 27 плодив

+1
Ответы (1)
  1. 8 мая, 13:09
    0
    19+27=46 яблук на 1-й яблуни

    74-46=28 яблук на 2-й яблуни

    46+28=74