Y * (3 1/14-2 1/21) - 4,2, если y = 84

+2
Ответы (1)
  1. 9 февраля, 03:35
    0
    84 * (3 1/14-2 1/21) - 4 1/5=81 14/15

    1) 3 1/14-2 1/21=3 3/42-2 2/42=1 1/42

    2) 84*1 1/42=86

    3) 86-4 1/15=81 14/15