Iz 1 c (center) svejix yablok poluchilos 16 kg sushenih. na skolko kg massa sushenix yablok menshe massi svejix yablok? (virazi centner v kg)

+4
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 19:49
    0
    1) 16+1=17 (кг) - сушенних яблок

    2) 17+16+1=23 (кг) - свежиш яблок