279 - (7*6+4*8) + (4*9-7*3) =

+1
Ответы (2)
  1. 24 июля, 12:52
    0
    279 - (7*6+4*8) + (4*9-7*3) = 280

    7*6=42

    4*8=32

    42+32=74

    4*9=36

    7*3=21

    36+21=57

    297-74+57=223+57=280
  2. 24 июля, 13:03
    0
    279 - (7*6+4*8) + (4*9-7*3) = 220