6,12 у + 1 2/5 у - 0,32 у при у=5

+3
Ответы (2)
  1. 13 февраля, 02:18
    0
    6,12*5 + 1 2/5*5 - 0,32*5=30,6+12-1,6=41
  2. 13 февраля, 02:22
    0
    6,12 у + 1 2/5 у - 0,32 у = 7 13/25 y - 0.32y = 7 1/5 y = 7 1/5 y

    7 1/5 * 5 = 36