Учни другого, третього и четвертого класив зибралы разом 770 кг макулатуры. Учни 2 и 3 класив разом зибралы 460 кг, а 3 и 4 520 кг. Скильки килограмив макулатуры зибралы учни кожного класу

+5
Ответы (1)
  1. 25 января, 02:26
    0
    1) 770-460=310 мукулатури 4 клас

    2) 770-520=250 мукулатури 2 клас

    3) 460-310=150 мукулатури 3 клас