1) Запиши цифрами числа, к каких триста сорок пять одиниць класу тысяча и двести восемдисят четыре одиниць класу тысяч, пятсот тридцять сим одиниць класу тисяч, сорок одиниць класу тисяч и сто двадцять одиниць класу одиниць. 2) Запиши числа у вигляди суми розрядних доданкив. 57 454,570 454, 456 702, 4037.

+1
Ответы (1)
  1. 12 марта, 21:19
    0
    1) 345284

    537000

    40120.

    2) 57454=50000+7000+400+50+4

    570454=500000+70000+400+50+4

    456702=400000+50000+6000+700+2

    4037=4000+30+7