5383x96: (20+19+9) + 10399 + (47063-184) x7

+2
Ответы (1)
  1. 1 апреля, 03:37
    0
    1) 20+19+9=48.

    2) 47.063-184=46.879

    3) 5383*96=516.768

    4) 516.768:48=10.766

    5) 46.768*7=328.153

    6) 10.766+10.399=21.165

    7) 21.165+328.153=349.318

    ответ: 349.318