80*5/4 = 80*2+7*30 = 96+0*24+156 = 85+65/50 = 48/16*80=

+2
Ответы (1)
  1. 13 февраля, 06:27
    0
    80*5/4=100

    80*2+7*300=370

    96+0*24+156=252

    85+65/50=86,3

    48/16*80=240