156-96: (12:4) : 2

156-96:2: (4:2)

(156-96:12) : (4:2)

+2
Ответы (1)
  1. 10 февраля, 16:55
    0
    156-96: (12:4) : 2=140

    156-96:2: (4:2) = 32

    (156-96:12) : (4:2) = 74