Обчислити периметр прямокутника довжина якого 8 см а ширина у 2 рази менша за довжину

+4
Ответы (2)
  1. 26 мая, 22:08
    0
    1) 8:2=4 (см) - ширина прямокутника.

    2) (8+4) * 2=240 (см)

    Ответ: периметр прямокутника 24 см.
  2. 26 мая, 23:35
    0
    1) 8 : 2 = 4 (см) - ширина

    2) (8+4) * 2 = 24 (см) - периметр

    Ответ: 24 см.