Довжина прямокутника 6 см. а ширина у 3 рази менша знайди периметр прямокутника

+5
Ответы (2)
  1. 20 августа, 22:40
    0
    1. 6:3=2 (см) - ширина

    2. Р = 6+6+2+2=16 (см)

    В - дь: Р=16 см
  2. 21 августа, 02:11
    0
    6:3=2 ширина

    (3+3) + (6+6)