Довжина прямокутника 87 см, а ширина-у 3 рази менша. Знайди периметр i площу прямокутника.

+2
Ответы (1)
  1. 2 декабря, 15:55
    0
    1). 87:3=29 см - ширина прямоугольника

    2). Р = (87+29) * 2=116*2=232 см - периметр

    3). S=87*29=2523 кв см - площадь