Довжина прямокутника А метрив, а ширина - на 20 метрив менша. Знайди периметр и площу прямокутника?

+4
Ответы (1)
  1. 31 мая, 17:43
    0
    Р = (a+b) * 2

    Р = (а+а-20) * 2=2 а+2 а-40=4 а-40 (м)

    S=a*b

    S=a * (a-20) = a^2-20a (м^2)