Вычислить 2*3^-3 + 5*9^-1 - 4*3^-2

+3
Ответы (1)
  1. 25 мая, 17:49
    0
    2*3^-3 + 5*9^-1 - 4*3^-2=2 * (-27) + 5 * (-9) - 4*9=-54-45-36=-135