36+95-205*48:164;

(3593+5016-12*203) : 211;

(2356+809-2841) * 106:159:

+3
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 06:19
    0
    36+95-205*48:164 = 36+95-9840:164 = 36+95-60 = 131-60 = 71

    (3593+5016-12*203) : 211 = (3593+5016-2436) : 211 = (8609-2436) : 211 = 6173:211 = 29 (ост. 54)

    (2356+809-2841) * 106:159 = (3165-2841) * 106:159 = 324*106:159 = 34344:159 = 216