1-70:20:10*4+1,04

2 - (0,15*6+4,1) : 2-0,7

+4
Ответы (1)
  1. 3 мая, 20:13
    0
    1-70:20:10*4+1,04 = 1-1,4+1,04=0,64

    2 - (0,15*6+4,1) : 2-0,7 = 2 - (0,9+4,1) : 2-0,7=2-2,5-0,7=-1,2