2597*32+280448:56=

2700+20124:387-509=

750 + (11267+1522) : 203=

+4
Ответы (1)
  1. 7 октября, 23:50
    0
    1) 2597*32+280448:56=83104+5008=88112

    2) 2700+20124:387-509=2700+52-509=2243

    3) 750 + (11267+1522) : 203=750+12789:203=750+63=813