2597 X 32 + 280448 : 56

+4
Ответы (2)
  1. 27 апреля, 17:11
    0
    2597*32+280448:56 = 83104+5008=88112
  2. 27 апреля, 17:52
    0
    2597*32=83104

    280448:56=5008

    83104+5008=88112