А) 3,4x + 5,7x + 6,6x - 4,7x при x=3,6; 0,8; 10.

+4
Ответы (2)
  1. 9 февраля, 09:20
    0
    при х = 3,6 11*3,6 = 39,6

    при х=0,8 11*0,8 = 8,8

    при х=10 11*10=110
  2. 9 февраля, 09:50
    0
    а) 3,4x + 5,7x + 6,6x - 4,7x=х (3,4+5,7+6,6-4,7) = 11 х

    при х = 3,6 11*3,6 = 39,6

    при х=0,8 11*0,8 = 8,8

    при х=10 11*10=110