65065 : 65 - 40815 : (1000-93) * 10

+4
Ответы (2)
  1. 16 марта, 10:49
    0
    65065:65-40815 : (1000-93) * 10 = 551
  2. 16 марта, 11:46
    0
    65065 : 65 - 40815 : (1000 - 93) * 10 = 551

    1) 65065 : 65 = 1001

    2) 1000 - 93 = 907

    3) 40815 : 907 = 45

    4) 45 * 10 = 450

    5) 1001 - 450 = 551