65065:65-40815: (1000-93) •10

+3
Ответы (2)
  1. 25 апреля, 04:17
    0
    65065:65=1001

    1000-93=907

    40815:907=45

    45 х10=450

    1001-450=551
  2. 25 апреля, 06:30
    0
    1000-93=907, 40815:907=45, 45•10=450, 1001-450=651