Решите уравнение 3 (2-3 у) + 5 у=2 у-6

+5
Ответы (2)
  1. 3 января, 14:36
    0
    3 (2-3 у) + 5 у=2 у-6

    6 - 9y + 5y = 2y - 6

    6 - 4y = 2y - 6

    3 - 2y = y - 3

    3 - 2y - y + 3 = 0

    6 - 3y = 0

    3y = 6

    y = 2
  2. 3 января, 15:54
    0
    3 (2-3 у) + 5 у=2 у-6

    6-9 у+5 у-2 у=-6

    -6 у=-12

    у=2

    Ответ: 2.