Помогите! Знайдить значення виразу. 15: (3 12/17+2 5/17) + (4,2-2,3/5) : 4

+5
Ответы (1)
  1. 23 июля, 08:51
    0
    15 : (3 12/17 + 2 5/17) + (4,2 - 2 3/5) : 4 = 2,9

    1) 3 12/17 + 2 5/17 = 5 17/17 = 6

    2) 4,2 - 2 3/5 = 42/10 - 13/5 = 42/10 - 26/10 = 16/10

    3) 15 : 6 = 2,5

    4) 16/10 : 4 = 16/40 = 4/10 = 0,4

    5) 2,5 + 0,4 = 2,9