Знайдить значення виразу:

1) 56 856:552+154 - (10 648-872) : 47

+5
Ответы (1)
  1. 30 октября, 09:48
    0
    56 856:552+154 - (10 648-872) : 47=311

    1) 10 648-872=9776

    2) 56 856:552=103

    3) 9776:47=208

    4) 103+208=311