Знайдить значення виразу:

(-3.25 - (-1,75)) : (-0.6) + 0,8• (-7)

+2
Ответы (2)
  1. 24 мая, 16:05
    0
    1) - 3.25 - (-1,75) = - 5 2) - 5: (0.6) = 50:6=
  2. 24 мая, 17:05
    0
    (-3.25 - (-1,75)) : (-0.6) + 0,8• (-7) = - 3.1

    1) - 3.25+1,75=-1.5

    2) - 1.5: (-0,6) = 2,5

    3) 0,8• (-7) = - 5,6

    4) 2,5 - 5,6=-3.1