Знайдить значення виразу:

(-1,42 - (-3,22)) / (-0,8) + (-6) * (-о, 7)

+3
Ответы (1)
  1. 12 мая, 06:37
    0
    (-1,42 - (-3,22)) / (-0,8) + (-6) * (-0,7) = 1.95

    1) - 1.42 - (-3.22) = - 1.42+3.22=1.8

    2) 1.8: (-0.8) = - 2.25

    3) - 6 * (-0.7) = 4.2

    4) - 2.25+4.2=1.95