41856: (34x25-196) x708-500347:983+8989898=

+1
Ответы (1)
  1. 23 марта, 02:47
    0
    1) 34 х25=850

    2) 850-196 = 654

    3) 41856:654=64

    4) 64 х708 = 45312

    5) 500347:983 = 509

    6) 45312-509=44803

    7) 44803+8989898 = 9034701