На ярмарцы гаспадыня купила 2 пакета цыбцли па 5 кг кожных и 6 кг морквы. кольки усяго гароднины купила гаспадыня?

+4
Ответы (2)
  1. 31 мая, 01:14
    0
    1) 5*2=10

    2) 10+6=16 кг всегл
  2. 31 мая, 02:36
    0
    2*5=10 - гаспадыня купила цыбцли всего

    10+6=16 это всего