Выполните умножение: 3/4*1/6

+1
Ответы (2)
  1. 19 августа, 06:49
    0
    3/4*1/6=3/24 djn nt, t jndtn
  2. 19 августа, 07:16
    0
    3/4*1/6=3*1/4*6=1/8=0,125